IQ + EQ + We love our customers = Vahhaj Sanat Mobin Co

A01
A02

شرکت وهاج صنعت مبین

شرکت وهاج صنعت مبین (سهامی خاص) نخستین گام بر راه حضور خود در صنعت برق میهن مان را در سال ۱۳۷۶ برداشت. از آن روزها تا کنون و با توجه به رشد صنعت برق در سالهای اخیر، به ویژه صنعت ساخت تابلوهای برق، این شرکت نیز به موازات سایر شرکتهای همکار که همگی هدفی مشترک به سوی افزایش روزافزون توانمندی خود در این زمینه در ایران را دارند، توانسته است موفق به اثبات موفقیت و موقعیت خود در این صنعت شود و به تبع این خوش نامی است که توانسته سهمی بسزا در ارائه خدمات به صنایع بزرگ و کلیدی کشور داشته باشد.

سرمایه گذاری بر نیرو ها و استعداد های جوان، مولد، احترام به مشتری، پاسخگویی و پایبندی بر تعهدات از جمله اصول و خط مشی با ارزش این شرکت می باشد.

در تمام سالهای فعالیت ، عمل ، حفظ و توسعه ی  یکایک اصول تعریف شده در خط مشی مان در راس امور مدیریتی و اجراییمان قرار داشته است. به همین سبب شرکت وهاج صنعت بــه پشتوانه تجربه و بهره مندی از نیروهای جوان، کار آمد ، متخصص و کارآزموده متشکل از مهندسیــن و تکنسین های رشته های برق و مکانیک و با تکیه بر امکاناتِ پیشرفته، تولیداتی مطلوب را در طیفی وسیع و متنوع در زمینه ی طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی تابلوهای برق فشار ضعیف فیکس و کشویی (SIVACON) زیمنس ، تابلوهای فشار متوسط کمپکت و کشویی ABB ، تابلوهای IT و Data Center، کنترل، تابلوهای دیواری و ایستاده با طرح ریتال آلمان  را به صنایع کوچک و بزرگ کشور تقدیم داشته است. صنایعی نظیر سیمان، نفت، گاز و پتروشیمی، فولاد،  خودرو سازی، صنایع نظامی،  دارویی، کشاورزی و IT و سایر صنایع مادر نمونه ای از حوزه ی فعالیت های داخلی این شرکت اند. شرکت وهاج صنعت با اتکا به توانمندی های خود و باور به جایگاه والای صنعت ایران توانسته است با گسترش حوزه بازار خود در کشورهای منطقه ی خاور میانه نظیر: عمان، امارات متحده عربی، تاجیکستان، کویت، سوریه و ازبکستان راه تازه ای برای فعالیت های برون مرزی و منطقه ای خود فراهم آورد و امید آن می رود این در وهله ی نخست آغازی خوش برای آینده ی درخشان جایگاه صنعت کشورمان و سپس شرکت وهاج صنعت باشد. رویکرد این شرکت برای عرضه محصولات و خدمات خود شناخت خواست و نیاز کارفرمایان و سپس تلاش بی وقفه برای برآورده سازی آنهاست. حجم پروژهای انجام شده در طول سالهای فعالیتمان، وعده ما در عمل به تعهداتمان را در اســرع وقت و با بهترین کیفیت ممکن به اثبات می رساند. هدف ما در شرکت وهاج صنعت برخورداری از رضایت کارفرمایان است که این خود ضامن توسعه و پیشرفت مان تا امروز بوده است و در تلاشیم تا این روند روز به روز توسعه ای مستمر را دنبال کند. در همین راستا این شرکت در سال۲۰۰۷ میلادی پس از طی دوره های فنی و تخصصی در کشور های فرانسه و ایتالیا به عضویت گروه سازندگان  تابلوهای برق شرکت لگراند فرانسه( LEGRAND Panel Builder Partner ) نائل گردید.

40 سال تجربه

اعتراف به لذت و قدردانی از درد متولد شد و به شما آموزه های حساب کامل را می دهد

شرکت گواهی شده

کاشف بزرگ حقیقت، سازنده شادی بشری انسان را رد می کند، خود را از خود لذت نمی برد.

#1 تامین کننده در منطقه

کسانی که نمی دانند چگونه به دنبال لذت بردن با عواقب ناشی از عواقب بسیار هستند.

بهترین در بازار

تمایل به دست آوردن درد خود، به دلیل درد، اما به دلیل گاهی اوقات شرایط.

69
70
71
72
73